Nová generácia sprchových vaničiek

TECHNOLÓGIA BUDÚCNOSTI, UŽ DNES!

Čo je liaty mramor?

Výrobky odliate z umelého mletého kameňa umožňujú vytvárať špeciálne formy, unikátne farby a zvláštne povrchy. Povrch liateho mramoru si ľudia často zamieňajú s pravou žulou, nakoľko je vzhľadom a na dotyk na nerozoznanie od prírodného kameňa. Ďalšou pozitívnou vlastnosťou liateho mramoru je, že aj v prípade inštalácie vo veľkých rozmeroch a zvláštnom prevedení je pevnejší ako keramika a jeho povrch je oveľa odolnejší.

Pri výrobe pálených umývadiel s glazúrou vznikajú na povrchu drobné trhliny, v ktorých sa po určitom čase usadzujú nečistoty a umývadlo zmení farbu! Povrch umývadiel MARMY je homogénny, preto sa na ňom nečistoty neusadzujú a umývadlo ani po rokoch nezmení farbu ani nestratí lesk. Pri vhodnej údržbe budú aj po 10 rokoch ako nové.

Hlavnými odberateľmi sanitárnych zariadení MARMY sú poprední svetoví výrobcovia kúpeľňového nábytku, ktorí nasledujú nové trendy a neustále kladú nové nároky a požiadavky na výrobu a návrh našich umývadiel! Vyrábame tie najunikátnejšie umývadlá na svete, a to nielen z hľadiska tvarov ale aj z z hľadiska technických parametrov.

V uplynulých 10 rokoch prešla naša technológia veľkým počtom inovácií. Zároveň sme zrealizovali výrobu početných modelov pre klientov, ktorí si namiesto „klasického” kúpeľňového nábytku plánovali navrhnúť kúpeľňu podľa svojich vlastných predstáv.

Naše produkty sú certifikovaný podľa ISO 9001 (TUV RHEINLAND), ASA a TUV.